מסעדה כשרה לאירוע קטן

מסעדה כשרה לאירוע קטן ומיוחד

רוצים לעשות אירוע קטן? לחגוג לסבתא שלכם יום הולדת 80 עם כמה אנשים שהיא אוהבת? או שאולי אחד מההורים שלכם יוצא לפנסיה ואתם רוצים לשמח אותו עם ארוחה נפלאה? אם כך, אין ספק שכל מה שעליכם לעשות זה לחפש מסעדה כשרה לאירוע קטן ומיוחד. זו הסיבה שבגללה אנחנו שמחים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו בביסטרו 56 מחכה לכם חוויה ייחודית ושונה. המקום שלנו כשר וזה אומר שכל מנה שתצא מהמטבח הפתוח של השף שלנו תהיה כזו שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנה בלי חשש.

הגיוון בתפריט

בדרך כלל כאשר מדברים על בחירת אירועים במסעדות בהרצליה מדברים על תפריטים שהם לא מספיק מגוונים. התוצאה היא שלא כל האורחים מוצאים במקומות כאלה מה לאכול, עובדה שעלולה להוביל לאכזבה. זו עוד סיבה טובה שבגללה ביסטרו 56 זו בחירה קלאסית ומוצלחת, כי אצלנו יש תפריט עשיר ומגוון במיוחד. יש אפשרות לשלב מנות דגים באירוע, מנות בשריות מסוגים שונים וגם מנות צמחוניות, כך שכל אחד ואחד מהאורחים ימצא משהו טעים לאכול. בנוסף לכך, אצלנו יש גם מנות אחרונות שאי אפשר לעמוד בהן, כך שגם במובן הזה החוויה תהיה מוצלחת.

תפאורה מתאימה

ברוב המקרים אנשים שרוצים לעשות אירועים קטנים ומוצלחים היו רוצים שהמקום גם יהיה מעוצב יפה ושתהיה בו תפאורה מתאימה. לכן אנחנו בביסטרו 56 מזמינים אתכם לחגוג אצלנו, כי אצלנו יש נוף קסום שנשקף מכל פינה במסעדה. המקום שלנו נמצא ממש על קו המים במתחם ארנה היוקרתי והיפה של הרצליה, כך שהנוף שילווה את האירוע שלכם אצלנו הוא נופו של הים התיכון. אתם תראו שאיתנו האירוע הקטן שלכם ייזכר לשנים רבות ואין ספק שלא תצטערו על שבחרתם בנו.

[bwscaptcha bwscaptcha-705]