מקומות לחינה

במשפחה שלכם נהוג לחגוג חינה? מחפשים מקומות לחינה שיוכלו להתאים לכם ושביניהם תוכלו לבחור את המקום המושלם? אם כך, ברור מדוע אתם בדילמה. יש הרי כל כך הרבה מקומות יפים ברחבי הארץ! מה שכן, לא בכל מקום תוכלו ליהנות מהשילוב הנפלא שבין אלגנטיות, עיצוב מרהיב ובין נופים מיוחדים. לכן, אם אתם מחפשים את כל אלה תחת קורת גג אחת ואם אתם רוצים להיות בטוחים שהאוכל יהיהנפלא, ביסטרו 56 זה מקום שכדאי לכם להכיר. אם אתם רוצים לערוך חינה במסעדה ומחפשים מסעדות לאירועים עד 100 איש אולי יותר או פחות פנו אלינו ונעזור לכם. 

תנו לנוף להיכנס אל תוך האירוע שלכם

מחפשים מקומות לחינה וחשוב לכם שהמקום יהיה מוקף גם בנוף מיוחד? אם כך, זו עוד סיבה שבגללה ביסטרו 56 זה מקום שאתם צריכים לראות. העניין הוא שהמסעדה היוקרתית והיפה שלנו שוכנת ממש על קו המים במתחם ארנה של הרצליה וזה אומר שהים התיכון יהיה הרקע לחינה שלכם אצלנו. יתרה מכך, אם תבחרו לחגוג את החינה בשעות אחר-הצהריים, לא רק שתראו את הים המקסים, אלא גם תזכו ליהנות מהשקיעות הכי יפות שיש. השילוב שבין השקיעות הללו ובין העיצוב היוקרתי של המסעדה שלנו זה מה שייקח את החינה שלכם כמהצעדים קדימה, אז למה לא?

מה אוכלים באירועים כאלה?

חשוב לכם להפיק חינה עם אוכל נהדר? רוצים שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר על האוכל שהוגש להם בחינה שלכם גם בעוד שנים רבות? אם כך, ביסטרו 56, ללא כל צל של ספק, זו האופציה הנכונה. יש לנו שף מקצועי שמכין הרבה מנות מגוונות, טריות וכמובן שגם כשרות, כך שאין. לכם סיבה לחשוש. בנוסף לכל אלה, אצלנו תיהנו גם מהצעת מחיר שתוכלו לעמוד בהבקלות מבלי שעלויות האירוע יכבידו עליכם, אז למה שלא תשריינו תאריך לאירוע שלכם אצלנו כבר עכשיו?

[bwscaptcha bwscaptcha-705]