אירוע בריתה בשרון

מתלבטים איפה כדאי לכם לעשות אירוע בריתה בשרון? מחפשים אולם לברית בהרצליה? רוצים להפתיע את האורחים שלכם ולעשות אירוע שגם אתם בעצמכם לא תשכחו? אם כך, אין ספק שאפשר להבין את הדילמה שלכם, כי יש מגוון רחב של אפשרויות. האם אתם רוצים שהאירוע יתקיים בבית הפרטי שלכם? באולם אירועים? או שאולי דווקא במסעדה? אין ספק שבשנים האחרונות האפשרות של מסעדה יכולה להיות טובה מוצלחת ואם אתם מחפשים מסעדה טובה – אנחנו בביסטרו 56 מחכים לכם.

מסעדה איכותית עם עיצוב יוקרתי

ביסטרו 56 זו מסעדה שהקמנו כבר בשנת 2004 ומאז ועד היום הרבה מאוד אנשים עשו אצלנו אירועים. לכן זה לא משנה לנו אם אתם מתכננים היום אירוע בריתה בשרון, חתונה קטנה או כל מיני חגיגות מסוגים אחרים, כי בכל מקרה אצלנו גם אתם תצאו מרוצים. המסעדה שלנו מגישה מנות כשרות וטעימות במיוחד והנוף אצלנו מוסיף לכל החוויה. השף הוא שף מקצועי ומנוסה שעובד ישירות מהמטבח הפתוח שלו תוך שימוש בפרודוקטים הטובים ביותר שקיימים היום. לכן תוכלו להיות בטוחים שכבר מהמנה הראשונה ועד המנה האחרונה – האורחים שלכם ייהנו מחגיגה קולינרית שאי אפשר לשכוח.

נופו של הים התיכון

הרבה פעמים כל מה שצריך כדי שאירוע מסוים יהיה מוצלח מאוד זה נוף, כי נוף מיוחד תמיד מוסיף עוד נופח לכל החגיגה. זו עוד סיבה טובה שבגללה אנחנו בביסטרו 56 מתאימים לכם, כי למעשה אנחנו נמצאים ממש על קו המים של הארנה בהרצליה. לכן, בין אם תבחרו לעשות את הבריתה בצהריים ובין אם אתם מעדיפים שעות מאוחרות יותר – אצלנו נופו של הים התיכון ילווה את החגיגה שלכם מההתחלה ועד הסוף.. פנו אלינו עוד היום ושריינו תאריך לבריתה, כי למה לעשות הכול בשנייה האחרונה?