חדר פרטי לאירועים עד 40 איש

אם אתם חושבים לעשות אירוע קטן עם מקסימום 40 איש, כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לשכור אולם אירועים. במקום זה תוכלו למצוא מסעדה טובה עם חדר פרטי לאירועים עד 40 איש ואין ספק שלנו בביסטרו 56 יש מה להציע לכם. המסעדה שלנו נמצאת במיקום מושלם כי היא שוכנת לה על קו החום באזור המרינה של הרצליה. זה אומר שהנוף אצלנו יוסיף הרבה לכל חגיגה שתרצו לעשות, בין אם זו בריתה, ברית או כל מיני אירועים אחרים.

אוכל כשר ומיוחד

בדרך כלל באירועים שונים נרצה להגיש אוכל כשר כי מספיק שאפילו רק שני אורחים מקפידים על העניין הזה כדי שזה יהיה חשוב גם לנו. לכן זה לא באמת משנה מה אתם אוכלים בחיי היומיום, כי בכל מקרה בחגיגה הקרובה עדיף שהכול יהיה טרי, כשר וכמה שיותר מיוחד. בביסטרו 56 מחכות לכם ולאורחים שלכם אינספור מנות מיוחדות, בין אם מדובר על אוכל צמחוני ובין אם מדובר על מנות שכוללות דגים או בשרים. הכול אצלנו מוכן לנגד עיני האורחים ישירות ממטבחו הפתוח של השף שלנו והטריות מובטחת לכל אורך הדרך.

מחירים נוחים גם באירועים

יש לא מעט מסעדות שבהן תקבלו הצעות מחיר מאוד גבוהות אם תרצו לעשות אירוע, מה שתמיד יעורר את השאלה האם זו אכן בחירה נכונה או לא. עם זאת, אצלנו זה לא המצב, כי אצלנו בביסטרו 56 תוכלו ליהנות ממקום לכנס מיוחד וממחירים מיוחדים וללא תחרות. חשוב לנו שתצאו מרוצים מהחוויה כולה ושזה לא יעלה לכם יותר מידי, כך שתמיד נוכל להציע לכם תפריט מיוחד לחגיגה הפרטית שלכם. בואו אלינו לסיור מוקדם ותיווכחו בעצמכם שאנחנו הבחירה הטובה ביותר לכל סוגי האירועים האינטימיים.