אחרי דילמות, מחשבות ולא מעט שיחות החלטתם שגם אתם, כמו כל החברים שלכם, רוצים להתחתן? אתם רוצים לעשות חתונה יחסית קטנה? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים מקומות מיוחדים לחתונה במרכז. האמת היא שיש מגוון רחב של אפשרויות, אך אם יש אופציה שתמיד מנצחת, זו האפשרות של חתונה במסעדה. אם תשכילו לבחור מסעדה טובה תוכלו להיות בטוחים שהאוכל בה יהיה מוצלח וטעים, אז למה לחשוב פעמיים ולבחור בעוד אולם אירוע שאינו מספיק מקצועי ומכובד?

אולם לבריתה בשרון

 

מה מוגש לאורחים באירוע?

חשוב לכם שהאורחים ייהנו מהאוכל בחתונה שלכם? יצא לכם להיות אורחים בחתונות בוטיק שבהן האוכל לא היה משהו מיוחד? אם כך, ברור מדוע כאשר אתם חושבים על מסעדות טובות לחתונות אתם חושבים על ביסטרו 56. המסעדה שלנו מציעה לכם, לפני הכול, אוכל נהדר שכולל לא מעט מנות מגוונות, הכול כשר והכול טרי. יתרה מכך, הגיוון אצלנו כולל גם מנות צמחוניות כך שאפילו אם חלק מהאורחים שלכם צמחונים – אצלנו הם ימצאו לא מעט אפשרויות טעימות ליהנות מהן באירוע. בנוסף, המקום שלנו מציע נוף רומנטי שמתאים לחתונות, כי אנחנו נמצאים על קו המים במתחם ארנה שבהרצליה. אתם מוזמנים להגיע, להתרשם מהמסעדה שלנו ולהתאהב בה כבר ממבט ראשון!

חתונה במחיר סביר

שמעתם על אנשים שהוציאו הון עתק על החתונה שלהם ונכנסו לחובות? לא מוכנים שזה יקרה לכם? אם כך, אין ספק שאתם צודקים. לכן כדאי שתדעו שגם במובן הזה מסעדת ביסטרו 56 אולם אירועים מומלץ זו בחירה טובה, כי לא נגבה מכם סכומים מופקעים. אנחנו מאמינים שמגיע לכם להתחתן, ליהנות מאווירה טובה, מחוויה קולינרית ברמה גבוהה ולא לשלם יותר מידי, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד?